More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!
Image 1

Elektronik Kart

Ceran Metal Geri Dönüşüm olarak uzun yıllardır elektronik hurda ve geri dönüşümcülük sektöründe İstanbul başta olma üzere çevre ve tüm illerde faaliyet göstermektedir. Siz de hurda alım ve satımlarında bizi aramadan iletişim numaramızdan fiyat almadan karar vermeyin. Bilgisayar Anakartları, Pin Negatif (Soket) ve Pin Pozitif Kartları (Pin), Modem, Hub, Switch Kartları, Telekom Kartları, Pos Cihazı Kartları, Server Kartları, BGA Kartları, IC Kartları, Denizaltı Sistem Kartları, Cep Telefonu Kartları, Telsiz ve Telsiz Telefon Kartları, Medikal Cihaz Kartları, LCD TV Kartları, Kontrol Panelleri Kartları, Uçak Kartları, Otomobil Kartları, Yazıcı, Tarayıcı, Çizim Cihazı Aygıt Kartları, Slot İşlemci Kartları,Uydu Alıcıları (Receiver, Decoder) Kartları vb. gibi elektronik hurda çeşitlerinin toptan ve perakende ticaretini yapmaktadır.

Image 2

Bilgisayar Hurdası

Bilgisayar hurdası atıklarının geri kazandırılması gerekmektedir. Çünkü bu atıkların içerisinde kanserojen maddeler bulunmakta ve çevremize yayılması durumunda çok büyük tehlike arz edecektir. Biz Ceran Metal Geri Dönüşüm olarak bütün hurda ürünlerin İstanbul'da adresinizden alımını imha, geri dönüşüm ve toplama işlemlerini yapmaktayız. Bilgisayar hurdalarının geri kazandırılması gerekmektedir. Crean Metal Geri Dönüşüm bu konudaki çalışmalarını duyarlı bir şekilde sürdürmektedir. Her türlü elektrikli ve elektronik tüm hurda atıklarınız için bize ulaşmanız yeterlidir.

Image 3

Bakır / Demir / Krom / Sarı Hurdasi

Ülkemizde bakır değerli bir metaldir. Elektrik ve elektronik sektöründe çok fazla kullanılır. Doğada, demire göre daha az bulunan bakır. Ham maddeden üretilmesi geri dönüşüm yoluyla elde edilmesinden daha çok maliyetlidir. Bu yüzden bakırın geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Firmamıza sormadan güncel bakır,demir,krom,sarı hurda fiyatlarını öğrenmeden bakır,demir,krom,sarı hurdalarınızı elinizden çıkarmayınız. Bizlere (0216) 466 83 78 numaradan ulaşabilir güncel bakır,demir,krom,sarı hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Image 4

Kablo Hurdası

Ceran Metal Geri Dönüşüm olarak, İstanbul’da her noktadan hurda kablo satın alıyoruz. Yerinde zahmetsizce kablo hurdası satmak isterseniz iletişim merkezimizi (0216) 466 83 78 arayın. Elektrik elektronik sanayinde kullanılan kabloların içerisinde bakır bulunmaktadır. Bu sebeple geri dönüşüm için önemi yüksektir. Crean Metal Geri Dönüşüm olarak hurda kabloya en iyi fiyatı veriyoruz.

Image 5

Server Hurdası

Ceran Metal Geri Dönüşüm olarak server hurdası alımı ve geri dönüşümü, elektrik ve elektronik cihazların Söküm-Demontaj / Parçalama işlemlerinden ortaya çıkarılan muhtelif elektronik cihaz parçaları geri dönüştürülmek üzere değerinde sizlerden alıyoruz. En güncel server hurdası fiyatları için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Server hurdası için bizden fiyat almadan değerlendirmeyiniz.

Image 6

Monitor / Bilgisayar Hurdasi

Ceran Metal Geri Dönüşüm olarak İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden atıl durumda bulunan hurda LCD monitör çeşitlerini gelip yerinden sökerek alımını yapmaktayız. Sizde kullanım dışı arızalı monitör hurda çeşitleri için çagrı merkezimizden fiyat ve güncel teklif alabilirsiniz uzman personelimiz yerinde değerinde nakit olarak hurda lcd monitörlerinizi alacak ve sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Sosyal Ağlar