ATIK AKÜ GERİ DÖNÜŞÜM

ATIK AKÜ GERİ DÖNÜŞÜM

Ceran Metal, atık akü geri dönüşüm hizmeti ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya ve girişimcilerimize destek olmaya devam ediyor! Şirketimizin bünyesinde kurduğumuz gelişmiş ve son teknoloji atık akü geri dönüşüm merkezimiz ile kısa zamanda büyük üretimler yapabiliyoruz. Günümüzde pek çok sektörde kullanılan ve kullanım limitini doldurmuş aküleri topluyor, yenileyerek tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

atık toplama lisansı

Üretim tesislerimizde, gümüş-çinko veya nikel-kadminyum fark etmeksizin pek çok aküyü işleyebiliyoruz. Dünyada meydana gelen gelişmeleri takip ederek çalışmalarımızı tekrar düzenliyoruz. Böylece sektörün en donanımlı ve verimli atık akü geri dönüşüm tesislerinde çalışmalar yapabiliyoruz. Gelin, atık akü hizmetlerimizde hangi işlemleri gerçekleştirdiğimize bir göz atalım.

Ceran Metal ile Geleceğe Bir Adım

Atık akü geri dönüşüm işinin ülkemizin ve dünyanın geleceği açısından oldukça büyük bir öneme sahip olduğunun farkındayız. Bu yüzden tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı titizlikle sergiliyor, iş ahlakımızı her daim koruyoruz.
Merkezimize getirilen atık akülerin güvenliğinden emin oluyor, nakliye araçlarımızda özel kimyasallar bulundurarak sızıntıyı ve tehlikeyi önlüyoruz. Ardından tesislerimize aldığımız atık aküleri yüksek basınçlı makineler yardımıyla parçalıyor, içerisindeki geri dönüştürülebilir metalleri ortaya çıkarıyoruz.
Akünün çevresinde ve içerisinde bulunan plastik materyalleri ayrıştırmak için flotasyon işlemini kullanıyoruz. Böylece kurşun maddesini saf bir şekilde elde edebiliyoruz. Saatler süren kurutma işleminden sonra ise akü içerisindeki metalleri bir alanda topluyoruz. Bu alanda tamamen erittiğimiz metallerin içerisine, akünün yapısında bulunan kimyasalları ekliyor ve tekrardan kullanılabilir hammaddeler üretiyoruz.

Daha Temiz Çevre ve Mutlu Yarınlar

Akü deyince çoğumuzun aklına sadece araba aküleri gelse de elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştüren bu araçlar her yerde kullanılıyor. Ceran Metal olarak bizler bu yoğun kullanımın farkındayız ve geleceğinizi korumak için çalışıyoruz. Çevreye zarar verebilecek her akü parçasını topluyor, tesislerimize getiriyor ve zararsızlaştırarak geri dönüştürüyoruz.

atık akü

Kaynakların boşa harcanmasını önlüyor ve aynı zamanda tüm bunları yaparken ülkemizin koyduğu yönetmeliklere harfiyen uyuyoruz. Ekibimizin özverisi, iş ahlakı ve çalışma azmi ile atık akü geri dönüşüm hizmeti konusunda Türkiye’nin sayılı markalardan birisi olmanın gururunu yaşıyoruz.