ATIK NAKLİYE ORGANİZASYONLARI

  • ANASAYFA
  • ATIK NAKLİYE ORGANİZASYONLARI

ATIK NAKLİYE ORGANİZASYONLARI

Atık nakliye organizasyonlarımız, Ceran Metal olarak en özen gösterdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor. Atık geri dönüştürme işlemi her ne kadar ülke adına oldukça kutsal bir görev olsa da dikkatsiz bir biçimde yapıldığında, faydadan çok zarara sebep olabiliyor. Bu yüzden Ceran Metal markası altında, atık geri dönüşümünün her aşamasında tedbiri elden bırakmıyor ve temkinli iş modelimize bağlı kalıyoruz.

atık toplama lisansı

Özellikle tehlikeli atık taşıma konusunda firmalar bazen bilinçli bir biçimde davranmıyor. Bizler, her nakliye aracımızı en etkili şekilde dezenfekte ediyor, taşıma sırasında ürün güvenliğini maksimum düzeye getiriyor ve çevreye herhangi bir zarar gelmesini engelliyoruz. Çeşitli büyüklüklerdeki araçlarımızla şirketlerin tüm ihtiyaçlarına cevap olabilecek çözümler üretiyoruz. Ülkemizde oluşturulan tüm kanunlara uyuyor ve çevreyi tehlikeye atmayacak biçimde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Atıklarınız Bizimle Güvende

Topluca ve el ele vererek ülkemizi korumak adına, atık nakliyat işlemlerini icra ederken belirtilen şartları her daim gözetiyoruz. Atıklarımızı araçlarımıza alırken, güvenlik önlemlerini koruyor ve çalışanlarımızın sağlığını kesinlikle tehlikeye atmıyoruz.
Bunun haricinde her türlü olumsuz duruma karşı önlemler alıyor ve araçlarımızın teçhizatını son teknoloji haline getiriyoruz. Bunun yanında seyir halindeyken riskli tüm durumlardan kaçınıyor hem çevreye hem de diğer insanlara değer veriyoruz.
Atıklar merkezimize geldiğinde ise geri dönüşüm aşamalarına hızla başlıyoruz. Teslim aldığımız atıklara kesinlikle aynı muameleyi yapmıyor, ekspertizlerimiz ile atıkları gruplandırıyoruz. Böylece kısmen daha tehlikeli olan atıklara öncelik verebiliyor ve sizlerin sağlığını en üst düzeyde koruyabiliyoruz.

Atık Nakliyenin Türkiye’deki Kalbi

Ceran Metal olarak atık nakliye konusunda Türkiye’deki en kaliteli hizmeti veriyoruz. Ülkeye ve dünyaya bu denli zarar verebilecek bir sektörde çalıştığımız için sorumluluklarımızı biliyor ve onlara göre hareket ediyoruz.

atık taşıma

Ekibimiz, donanımlı tesisimiz, son teknoloji araçlarımız, uzman desteğimiz ve sektördeki tecrübelerimiz sayesinde işimizde en iyisi olduğumuzdan kesinlikle eminiz. Siz değerli müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden özveri ile ter döküyoruz. Sizler de çocuklarınıza mutlu yarınlar bırakmak için Ceran Metal’i tercih edebilir, atıklarınızın güvenle taşındığından emin bir şekilde çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.