ATIK TOPLAMA ÜNİTESİ

ATIK TOPLAMA ÜNİTESİ

Ceran Metal iş birliği ile tesisinizde, merkezinizde ve sizlere yakın bölgelerde atık toplama kutuları olsun ister misiniz? Atık toplama ünitesi hizmetimiz ile bizlere başvuran herkes için çeşitli ebatlarda atık kutuları üretiyor ve bunları gelip kuruyoruz. Daha temiz bir geleceğe doğru yelken açmak ve girişimcilerimizi desteklemek için atıkları tek bir merkezde topluyor, yarınlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz.

atık toplama lisansı

Metal, plastik, cam veya elektronik fark etmeksizin atıklarınızı bu atık toplama ünitelerinde biriktirebilir ve ülkemizin geri dönüşümüne büyük faydalar sağlayabilirsiniz. Yıllardır görev yaptığımız ve durmadan kendimizi geliştirdiğimiz atık toplama sektöründe, yeni atılımlar yaparak markamızı büyütmeyi hedefliyoruz. Sizler de bizle iş birliği yaparak bu gelişime destek olabilir, ekolojik dengeyi koruyabilir ve şirketinizin atıklarını kolay bir biçimde biriktirebilirsiniz.

Tüm Atıklar Tek Bir Merkezde

Ürettiğimiz dayanıklı, yenilikçi, kullanımı kolay ve uygun boyutlarda atık toplama üniteleri, şirketinizin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Artık uzaklaştıramadığınız ve sizlere ekstra maliyet olarak geri dönen atıklarınızı bu kutularda biriktirerek Ceran Metal desteğiyle yeni bir döneme başlayabilirsiniz.
Tamamen ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmette, başvurunuzun ardından uzmanlarımız şirketlerinize gelerek atık miktarlarınızı değerlendiriyor ve buna göre kutular oluşturmaya başlıyor. Ardından en kısa süre içerisinde kutunuzu sizlere teslim ediyor ve düzenli olarak atıklarınızı topluyoruz. Atıklarınızdan gelir elde etmek, ülkemizi korumak ve yarınlara umutla bakmak için sizler de atık toplama ünitesi programımıza katılın, bilinçli girişimciler arasında yerinizi alın.

Kolayca Başvurun, Yeni Bir Döneme Merhaba Deyin

Ülkemizde atık geri dönüşümü ve imhası, ihmal edilen konular arasında yer alıyor. Şirketler atıklarını geri dönüştürmeyi bir yük ve ekstra gider olarak görüyorlar. Bizler de Ceran Metal olarak şirketlerimizi bu konuda desteklemek ve onları bilinçlendirmek için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

atık depolama

Ücretsiz olarak verdiğimiz atık toplama ünitesi hizmeti ile sizler de geri dönüşümün faydalı bir uygulama olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında atık imhası işlemlerinizden kurtularak ekonomiye can verebilir ve toplum için oldukça zararlı olan bu maddelerin çevrede birikmesini engelleyebilirsiniz. Haydi gelin, el ele vererek gelecek nesillere yaşanacak bir Türkiye bırakalım!