ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM

  • ANASAYFA
  • ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM

ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM

Elektronik eşyalarınızın zamanını doldurduğunu mu düşünüyorsunuz? Şirketinizde yer alan makineler ve cihazlar artık kullanılamayacak halde mi? Ceran Metal’in dünya standartlarında elektronik geri dönüşüm hizmeti ile artık bu atıklarınızdan kar etme zamanınız geldi.

atık toplama lisansı


Dünyada oldukça popüler olan ve önem verilen elektronik atık konusunda, Türkiye’nin ileri gelen markalarından birisi olarak sizlere üstün bir hizmet sağlıyoruz. Atıklarınızı sizden topluyor, değerli parçalarını tekrar ekonomiye kazandırarak Türkiye’yi daha güçlü bir ülke yapmak için uğraşıyoruz.
Bunun yanında, kullanılmayan ve bir kenarda atık olarak duran elektronik eşyaların çevre için ne kadar zararlı olduğunun farkındayız. Bu yüzden hem çevreyi korumak hem şirketlerin bütçesine katkıda bulunmak hem de ekonomimizi geliştirmek adına elektronik atık geri dönüşüm hizmetlerimize büyük önem veriyoruz.

Tüm Atıklar Tek Merkezde

Günümüzde elektronik cihazların hayatımızın her alanına nüfuz ettiğimizi düşündüğümüzde, yılda tonlarca elektronik atığın oluştuğunu tahmin etmek zor olmuyor. Bu elektronik atıklar, içerisinde altın gibi değerli elementleri barındırırken, bir yandan da çevre adına tehlikeli durumlara yol açabiliyorlar.
Kullandığımız bilgisayarların hard disk, akıllı telefon, tablet bilgisayar, şarj aletleri, CD’ler, piller ve daha pek çok ürün elektronik atık klasmanına giriyor. Bu atıklarının tonlarcasını ele aldığımızda, boşa kullanılmayan milyonlarca lira değerinde değerli maddenin boşa gittiğini düşünebiliriz.
İşte bizler de Ceran Metal olarak tam da bu değerli maddelerin israfını önlemeye çalışıyoruz. Şirketlerden, kişilerden ve kurumlardan elektronik atıkları toplayarak başarılı bir şekilde geri dönüştürüyor. Değerli ülkemizin geleceği için tüm çabamızla çalışıyoruz.

Sizler de Ülke Ekonomisine Katkı Sağlayın

Evlerinizde bulunan ve şirketlerinizde ortaya çıkan elektronik atıkları toplayarak sizler de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek, yerleştirdiğimiz atık kutularını kullanarak veya merkezlerimize gelerek bu elektronik atıkları bizlere ulaştırabilirsiniz.

Elektronik Atık Geri Dönüşüm

Son teknoloji cihazları barındırdığımız ve işinde uzman mühendislerle çalıştığımız tesislerimizde bizler, bu atıkların tekrar kullanılmasını sağlamak için uğraşıyoruz. Haydi, ülkemizin geleceğinde sizler de pay sahibi olun ve elektronik atıklarınızı Ceran Metal'e getirin. Bizler de bu atıkları işleyerek Türkiye’yi çok daha temiz ve güçlü bir hale getirelim.